HAKKIMIZDA

41 Yıla Dayanan Ticaret

1970’lerin son dönemlerinde atıldığımız ticari hayatımızın bugüne kadar gelen öyküsü 

Büyüyen ve gelişen şirketimizin kollarını genişleteceğimiz giyim mağazalarımız Koton markası ile 2017’de faaliyete geçmiştir.

Koton, DeFacto, LTB, Jack&Jones, U.S. Polo, Adidas, Nike, Reebok gibi daha birçok giyim markalarıyla sektörde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Leventoğlu olarak kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için özellikle internet sitemize çok önem veriyoruz. Leventoğlu devam ettiği tekstil sektöründe her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Leventoğlu e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. İnternet sitemiz leventoglu.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla yola çıkmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti, güveni ve beğenisini hedef alarak siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunmaya devam edeceğiz.

Kolay İade ve Değişim

Leventoğlu, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iptal ve iade koşulları sayfamıza göz atın.

Çalışma Prensibimiz

Çalışma arkadaşlarımızla dostluk saygı ve sevginin egemen olduğu bir yapı içerisinde yürüdüğümüz bu yolda, siz değerli müşterilerimize her zaman en iyinin ulaşması için çıtamız daima yüksek tutuluyor. Bu bağlamda, heyecanlı ve dinamik yapımızla her gün biraz daha gelişiyor sizlerin memnuniyeti için gereken adımları önceden atmaya çalışıyoruz.Geçmişten gelen tüm tecrübelerimizi, Leventoğlu kalitesiyle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenileyerek her daim geleceğe hazırlanıyoruz. Çözüm ortağınız olarak her zaman yanınızdayız. Leventoğlu olarak işbirliğimizin güven ve kalitesinin, müşteri memnuniyeti olarak geri döneneceğini bilerek Biz ‘’Tekstil ve Tasarımında Öncü’’ olarak sektördeki diğer dostlarımıza da iyi örnek olma ilkesiyle Devam ediyoruz..

Güvenli alışveriş

Sitemiz outcast-wear.com veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. leventoglu.com 'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir.
leventoglu.com’da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR